Víme, v čem stylově zahájit léto

Léto je tady - sluníčko, barevné outfity, letní pohodička! Vybrali jsme pro vás top tenisky, se kterými do léta vykročíte opravdu stylově. Strhněte na sebe pozornost okolí a užijte si to na maximum. Obujte světové značky, které vypouští jednu módní záležitost za druhou. Tohle však předčilo naše očekávání, jdeme na kolena a tleskáme. Paráda! Co na to říkáte?

 Stylové letní tenisky

 

Letní kolekce je plná pastelových, neonových, metalických, květinových i zvířecích vzorů. Obout tenisky s motýlky se vám zdá jako šílenost? No problemo! Jen se odvažte. Kdy jindy si vyrazit do ulic v takových teniskách než nyní? Omrkněte s námi žhávé letní novinky od adidas, Nike nebo Puma. Nám to vyrazilo dech!

 

Puma Basket - žijte si na vysoké noze

Stylové tenisky Puma Basket

Vyšší platformy jsou hitem letošního léta! Najdete je na pantoflích, sandálech a dokonce i teniskách. Puma představuje pastelovou kolekci Puma Basket. Obout tak můžete malinovou nebo mentolovou barvu. Mňamka!

 

Metalické růžovky adidas Superstar

Zlaté tenisky adidas Superstar

To jsou děla, střely, pecky i petardy, úžasňáci, hvězdy... Jak je ještě můžeme vychválit a vynést do nebes? Baví nás! Značka adidas každoročně vylepšuje své modely. Tyto metalické růžové adidas Superstar W jsou skvost, se kterým budete na každém kroku za hvězdu. Nesmrtelný model, který je však takovou smrtící zbraní! Závistivá sousedka totiž možná dostane infarkt. No, bacha na to!

 

Motýlci, se kterými se budete vznášet

Motýlkové barevné tenisky adidas Zx Flux

Kolekce adidas Originals a její květinová kolekce Farm a Floral nabízí i zvířecí motivy. Tuto sezónu nás obletují pestrobarevní motýlci. No, proč ne?! Je to vtipné, hravé a především letní. Nebojte se trochu odvázat a ukázat, že máte smysl pro humor. Zx Flux doladí váš letní outfit do posledního detailu.

 

 

Další stylové tenisky omrkněte zde =>Podívat se

Zveřejněno: úterý 20. červen 2017 12:47 Napsala Vendy
Zobrazeno: 687