Letní kabelkový speciál - pořiďte si opravdový skvost

Jste závislá na nakupování kabelek a tašek? Baví vás to? Máte z toho radost jako malé dítě? Nedivíme se, jste správná ženská! Představíme vám hity letošního léta, se kterými uděláte hodně velkou parádu. Potěší vás i vaše okolí. Je totiž radost se na ně dívat. Značka adidas vypustila do světa pěkně barevnou kolekci, která nestojí jen za povšimnutí, ale především za nákup. Souhlasíte?

 adidas Originals

Nad módní kolekcí adidas Originals jsme se rozplývali již několikrát a její barevnou kolekci Floral a Farm chválíme až do nebes všude, kde chodíme. Květinové, tropické, zvířecí a všemožné přírodní motivy naleznete na oblečení, obuvi i doplňcích. No a to nás teda baví, tečka!

Z kolekce Originals jsme pro vás dnes vybrali top 3 "fešandy kabelky", které jsou totálním letním hitem.

Barevní motýlci

adidas B Shopper Badidas B Shopper motýlci

To je ta pravá letní kabelka. Zářivé barvy, letní motiv, praktická velikost. Ach ano! Kabelka je navíc z praktického polyuretanového materiálu, takže ji jen tak něco nedostane. Vše lehce setřete nebo setřepete. Díky rozměrům 15 x 48 x 32 cm s ní uděláte parádu u vody, na drinku i v práci. Hravě ji přehodíte i přes rameno. Pokud zatoužíte po dalším kousku s tímto motivem, tak mrkněte zde.

Motýlková kabelka adidasVnitřek kabelky

Malá a roztomilá

Co je malé, to je roztomilé! A tady to platí dvojnásob. Tahle červená kráska je perfektní společnicí na letní procházky. Červeno-modrá kombinace je super kontrastním prvkem k jemnému letnímu outfitu. I přes své rozměry 8 x 23 x 17 cm nabízí dostatek prostoru na vše potřebné. Díky nastavitelnému popruhu ji hodíte přes jedno i dvě ramena. 

adidas C O Mini Airl

Kabelka nabízí dvě hlavní kapsy na zip, přední kapsičku na zip a uvnitř ukrytou látkovou kapsičku také na zip. Vše budete mít pěkně urovnané a hned po ruce. I tento červeno-modrý květinový motiv naleznete na oblečení nebo obuvi zde.

Vnitřek kabelkyKvětinová kabelka

V jednoduchosti je krása

Koho jsme nenadchli květinami nebo motýlky, tak teď se určitě trefíme. Tahle stříbrno-šedá kabelka vás učaruje svojí elegantní jednoduchostí a potřebným prostorem. I když se jedná o módní kolekci Originals, rozhodně s ní uděláte velkou parádu třeba ve fitku jako sportovní taškou. Její rozměry 15 x 51 x 31 cm nabízí pro vše možné i nemožné. 

adidas Shopper Novadidas Shopper Nov šedá

Taška nabízí jeden hlavní prostor na zip a uvnitř praktickou látkovou kapsičku na doklady. Dno tašky je polstrované, takže krásně drží tvar. I zde je velmi praktický materiál, o který se nikterak zvlášť nemusíte bát.

Vnitřní prostor

 

 

Další stylové kabelky, tašky nebo batohy omrkněte zde =>Podívat se

 

Zveřejněno: čtvrtek 17. srpen 2017 8:55 Napsala Vendy
Zobrazeno: 594