Pánský styl podle O'Neill

Léto si žádá svěží a mladistvý styl vašeho šatníku. Značka O'Neill je pro slunečné dny jako stvořená. Možná i proto, že pochází z prosluněné Kalifornie. Chlapi, chcete se obléknout tak, aby to ženské oko ocenilo? Chcete si užít pohodu po celý den? No tak jednoduše zkuste O'Neill. Ukážeme vám super kousky pro tohle léto.

 Kolekce O'neill

Nebojte se potisku

O'Neill tričkoO'Neill tílkoO'Neill pánské tričko

Trička O'Neill s potiskem jsou přesně to, po čem v létě rozhodně sáhněte. Působí mladistvě, svěže a jsou stále trendy. Potiskem můžete dát najevo náladu, názory nebo myšlenky. No, proč ne! Na tričkách značky O'Neill uvidíte především surfařské nebo květinové motivy.

Pánská kolekce O'Neill

Šortky jsou základ

V létě si tu největší pohodu užijete hlavně v šortkách. Je libo kapsáčové, elegantní nebo ležérní? O'Neill nabízí všechny. Nebojte se barev a zkuste třeba lososově růžové? Tahle barva chlapům prostě sekne.

Růžové O'Neill šortkyBéžové O'neill šortkyModré O'Neill šortky

Surfařské plavky

Pánské plavky O'Neill

Jelikož O'Neill pochází z Kalifornie, tak je pochopitelné, že v nabídce nalezneme širokou nabídku plaveckých šortek. Najdeme zde jednoduché designy až po ty opravdu "ujeté". Na plavkách si trochu toho odvazu může dovolit každý.

Plavky O'Neill

 

Další letní novinky O'Neill omrkněte zde =>Podívat se

 

Zveřejněno: úterý 18. červenec 2017 11:33 Napsala Vendy
Zobrazeno: 631